אודות לוגיקור

קירור חכם לעסקים

חברת לוגיקור מעניקה ללקוחותיה שירותי קירור חכם ומתקדם, התאמה אישית עבור מוצר הקירור, סוג השירות והטיפול בשטח, על פי צרכיו השונים של כל עסק וארגון.
לוגיקור מעניקה שירות בעבור מוצרי הקירור השונים:
חדרי קירור והקפאה, מקררים מסחריים, מערכות שוק פריז, חלביות, מקפיאים, מקפיאי גלידות, דלפקי נירוסטה ומעדניות.

לוגיקור דוגלת בקירור חכם מתקדם ויעיל, על כן אנו מלווים את הלקוח בשלושת השלבים השונים:

שלב התכנון: אנו רואים עצמינו שותפים מלאים לשלב התכנון אשר מכיל בתוכו מתן מענה לשאלות, התייעצויות, בדיקת התאמה בשטח, התחשבות בצרכי תפוקות, התייעלות אנרגטית וחיסכון בחשמל ועוד. כל זאת על מנת להגיע להחלטה משותפת בעבור המוצר המלא והאידיאלי ללקוח, ללא התפשרות באיכות המוצרים והעבודה. תכנון חדר קירור היא מלאכת הנדסה לכל דבר ועניין, ובעת הקמת חדר הקירור, לוגיקור דואגת לתכנון מוקפד של החדר, ולוקחת בחשבון את מכלול המאפיניים המשפיעים על המפרט המלא של החדר.

שלב ההקמה: לוגיקור מבצעת את ההתקנות של חדרי הקירור  לאחר חשיבה ותכנון מוקפד, וביצוע מקצועי  מתוך ניסיון רב שנים . בניית חדרי הקירור ,ההקפאה ויחידות הקירור השונות, מתבצעות על ידי צוות מקצועי ואמין, ללא התפשרות במוצרי הגלם, חומרי עבודה וחלקים מתוצרת איכותית. התוצאה המתקבלת הינה עבודה ברמת גימור גבוהה ביותר עם התאמה מרבית לתנאי השטח.

שלב השירות: . חברת לוגיקור מספקת ללקוחותיה שירותי טכנאי לכל סוגי מערכות הקירור וההקפאה ושירות תחזוקה. אנו מעניקים ללקוחותינו שירות מקצועי, חכם, מהיר, אמין ומענה של 24 שעות ביממה לתקלות ובעיות. אנו מאמינים ביחס אישי לכל לקוח.
אצלנו זו לא עוד סיסמא!  אצלנו זו דרך מחשבה!
שהרי בתחום הקירור, יכולת האיתור והטיפול בבעיה קצובים בזמן נתון, עקב חשש לפגיעה  ונזק בלתי הפיך למלאי הסחורה .
לכל לקוח אנו בונים תוכנית טיפולים על ידי יצירת כרטיס טיפולים ובו מפורט מה בוצע בכל טיפול, סוגי החלקים שהוחלפו וכו’.

הניסיון המקצועי שלנו, האיכפתיות מכל לקוח, המענה המהיר ומתן פתרונות בשטח- עובדים לטובתינו !