חדרי קירור בתל אביב – בונים ומתקנים

כל מה שצריך לדעת על חדרי קירור בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ במאמר שלפניכם.

חדרי קירור הינם שטחי אחסון בגדלים שונים המיועדים לצרכי אחסון בקירור ו/או הקפאה של מוצרים שונים החייבים בפעולת קירור ו/או הקפאה רציפה וקבועה. חדרי הקירור מיועדים בין היתר למטרות אחסון בקירור ו/או הקפאה של מוצרי מזון, תוצרת חקלאית, תרופות וכדומה.

חדרי קירור בתל אביב "לוגיקור"

חדרי קירור בתל אביב “לוגיקור”

חדרי קירור –מה הם כוללים?

ישנם שני סוגים עיקריים של חדרי קירור המיועדים לצרכים תעשייתיים ומסחריים כאחד, הסוג הראשון כולל את כל אותם חדרי הקירור המובנים (יחידות קירור בגדלים שונים) והסוג השני כולל את כל אותם חדרי קירור המתכוננים ומותאמים לצרכי הלקוח במסגרת הליכי תכנון ובנייה של חדר הקירור.

מה זה כולל

בשני המקרים, חדרי קירור בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ, כוללים בתוכם מערכות בידוד מתקדמות, מערכות איטום ומערכת פיקוד מתקדמות שמטרתן לשמור על תנאי קירור ו/או הקפאה מיטביים בהתאם לסוג והיקף התוצרת המאוחסנת בתוך חלל החדר.

חדרי קירור בהתאמה אישית בתא- כיצד?

הליכי תכנון, פיתוח וייצור של חדרי קירור הינו שירות מקצועי המוצע לכם אצלנו בחברת לוגיקור. שירות זה כולל בתוכו את כל הפרמטרים לבניית חדרי קירור המותאמים באופן פרטני לסוג והיקף התוצרת אותה תרצו לאחסן בתנאי קירור ו/וא הקפאה, ובהתאם למגבלות הפיזיות ומיקום מערכות החשמל והצנרת.

על מנת להעמיד לרשותכם את חדרי הקירור האופטימאליים ביותר לצרכיכם, אנחנו בחברת לוגיקור מקפידים לבחון את צרכי הלקוח ולייעץ לו בנוגע לגודל החדר ופתרונות הקירור/הקפאה בתוכו. השירות המקצועי שלנו חולש על כל שלבי התכנון, ההתאמה, הייצור ואף ההתקנה של חדרי קירור בתל אביב או בכל עיר אחרת בישראל, כאשר בכל חדר קירור אותו אנו מתכננים ומייצרים, אנו מקפידים לשלב את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף.

כמו כן, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מערך שירות טכנאי המיועד לצרכי איתור,

תיקון ותפעול תקלות שונות ברמת התחזוקה השוטפת.

רוצים לדעת יותר על שירותי התכנון והייעוץ שלנו בנוגע לבניית חדרי קירור בתל אביב? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד ולהבטיח לעצמכם פתרונות קירור בהתאמה אישית.

“לוגיקור” קירור חכם לעסקים ומסעדות מספק שירותים לחדרי קירור בתל אביב והסביבה!

אז אם אתם עסק בת”א והסביבה ואתם מחפשים מומחה אמיתי לחדרי קירור / חלביות צלצלו אלינו

השירות שלנו אמין ומקצועי, נדע לפתור את מרבית התקלות במהירות ויעילות וכמובן במחיר הוגן

הזמינות שלנו היא מידית, לתקלות דחופות נשתדל להגיע בתוך שעות בודדת

אנו ספקים ויבואנים של מוצרי קירור מובילים ולכן אנו יכולים לאפשר ללקוחותינו מגוון פתרונות

נשמח לתת לכם מענה מהיר ומקצועי בכל שעה, צוות לוגיקור.

צריכים בניית חדרי קירור? דברו איתנו בכל שעה – לוגיקור אבישי