טכנאי קירור

טכנאי חדרי קירור

טכנאי קירור הינו טכנאי המוסמך לטפל ולתקן תקלות במקררים תעשייתיים, חדרי קירור וכד’ הניתנים למצוא במסעדות, מפעלים, בתי עסק, אולמות אירועים ועוד. טכנאי קירור חייב להיות בעל מקצוע ואיש בעל ידע רב בתחום הן בתחום החשמל והאלקטורינקה והן בתחום מערכות הקירור והחימום לסוגי המקררים השונים. הטכנאים שלנו מיומנים ומוכשרים לעמוד מול כל תקלה בכל סוג המקררים שיש, המקצועיות והניסיון הרב הן שהולכים לפנינו . בין השירותים שניתן למצוא אצלנו :

  • איתור של תקלות בצורה מהירה ומקצועיות
  • מתן פתרונות יעילים וחסכוניים בשטח
  • תיקון של מקררים ומקפיאים מסחריים
  • תחזוקה של מקררים ומקפיאים מסחריים
  • הזמנת חלפים מקוריים
  • אחריות ושירות מקצועי
  • ועוד

מדוע חשוב לפנות לאיש מקצוע ?

במידה וישנה תקלה באחת ממערכות הקירור שלכם יש לפנות במהירות האפשרית לאיש מקצוע שר יגיע ויפתור את התקלה . כידוע וכצפוי בכדי שמערכות הקירור יעבדו וישרתו את המטרה שלהם כמו שצריך עליהן לעבוד 24 שעות ביממה וזאת על מנת שהטמפרטורה לא תרד והמאכלים המאוחסנים במקררים לא יתקלקלו חלילה ויגרמו לנזק גדול יותר. כאשר מזהים תקלה במערכת יש לחייג במהרה לטכנאי קירור אשר יגיע, יאבחן את התקלה במהרה ויציע פתרון בין אם זמני ובין אם קבוע בכדי להסב כמה שפחות נזק למה שמאוחסן במקרר ועל מנת לטפל בבעיה במהירות האפשרית. חשוב לא לנסות ולתקן את התקלה בעצמכם שכן הסיכוי רב שתגרמו נזק גדול יותר למערכות מאשר תועלת.

למה לבחור בטכנאים שלנו?

כמו בכל מקצוע גם אצל טכנאי הקירור ישנם עבדים מקצועיים וכאלו שפחות, כשבוחרים טכנאי קירור יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים: האם החברה מעניקה אחריות לתיקון ? האם הטכנאי עבר הכשרה מסודרת ואיזו ? הם המחיר הוגן בהשוואה לחברות אחרות ? מה הידע המקצועי ואילו סוגים הטכנאים מיומנים לתקן ? מה הזמינות ? ועוד.. כמובן שהחשיבות הינה אישית בהתאם ללקוח.

אצלנו תמצאו את כל הטכנאים המיומנים והמקצועיים ביותר, תקבלו שירות מהיר תוך שמירה על אדיבות ושירותיות.

לפרטים נוספים חייגו עכשיו