מקררים מסחריים-מבית לוגיקור

חברת לוגיקור משווקת ללקוחותיה העסקיים מגוון רחב של מקררים מסחריים, החל ממקררים עומדים, דלפקים, סלטיות, מקררי תצוגה- ויטרינות. מקררים מסחריים אלו מיועדים לצורך איחסון כמויות גדולות של מוצרי מזון בקירור כמו מסעדות, מפעלים, סופרמרקטים, חנויות ירקות ובשר וכדומה.
המקררים המסחריים מיוצרים במפעל שלנו או מיובאים ומותאמים באופן אישי לכל לקוח על פי מידות דרישה.

איך בוחרים מקרר תעשייתיIndustrial refrigerators horizontal

בבואנו להתאים מקרר תעשייתי לעסק, יש להתחשב במכלול פרטים ואפשרויות כדי להגיע להתאמה לצרכים הספציפיים:

    • כמות הפריטים המאוחסנים בו , האם ישנם פריטים מסוגים שונים, מהן הדרישות המאפיינות כל אחד מהמוצרים השונים.
    • צורך פונקציונאלי של התאמת תאי איחסון, מדפי אחסנה ואף איחסון מודולרי, כלומר מדפים או תאים שניתן לשנות את מיקומם או צורתם לפי צרכים משתנים ברגע נתון.
    • לא פחות חשוב, יש להתחשב בצורך של שינוי טמפרטורות ואפשרות יצירה של “תרחישי קירור”, על כן, תמיד יהיו במקררים התעשייתיים צג דיגטלי המציג את הטמפרטורה המדויקת בכל רגע נתון.
    • היבט נוסף שיש לשקול הינו הצורך בהבחנה בין הקפאה לבין קירור, כלומר הצורך באחסנה של מוצרים מתחת ל0 מעלות. לעיתים גם יש צורך במנגנון של הקפאה מהירה, או הפשרה מהירה לצורך תחזוקה וניקיון שלו.
    • שיקול נוסף הינו עיצוב המקרר- במידה והמקרר חשוף לקהל לקוחות, עליו להיות בעל מראה ונוכחות יצוגי ומכובד, על כן רצוי לבחור מקרר שמשלב בין הצרכים הפונקצויונלים לבין הצורך באסתטיקה. כך יהיה הבדל בין בחירה בין מקרר עומד או שוכב, האם המקרר יכלול דלת זכוכית או לא, יכלול תאורת LED להצגת פריטים, מדפי זכוכית מסתובבים וכדומה.

שירות ותחזוקה למקררים מסחריים

חברת לוגיקור מספקת ללקוחותיה שירותי טכנאי למקררים מסחריים מכל הסוגים כולל מקפיאים
ושירות תחזוקה .

לקוחותינו נהנים משירות מקצועי, מהיר ואמין בכל שעות היממה 24/7, עם ניסיון רב שנים בתחום הקירור, תוך שקיפות מלאה ללקוח והכי חשוב יחס אישי לכל לקוח, אצלנו זו לא עוד סיסמא!  אצלנו זו דרך מחשבה!
השירות והתחזוקה בתחום הקירור המסחרי והתעשייתי מצריך זמינות מידית של בעל המקצוע,  יכולת איתור התקלה באופן מהיר ומתן פתרון מקצועי בשטח במהירות האפשרית, יכולת אספקה מהירה של חלפים מקוריים, שכן זמן משחק תפקיד מאוד חשוב, כאשר ישנו מלאי סחורה שעלול להינזק.
הניסיון המקצועי שלנו, האכפתיות מכל לקוח, המענה המהיר ומתן פתרונות בשטח- עובדים לטובתנו !